Freshy Theme for WordPress - en to tr translation catalogue (46 entries)

en: Search
tr: Arama

en: Archive
tr: Arşiv

en: Categories
tr: Kategori

en: Links
tr: Bağlantılar

en: Recent posts
tr: Yeni mesajlar

en: Recent comments
tr: Yeni yorumlar

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Random image
tr: Rastgele Resimler

en: Comments
tr: Yorumlar

en: No Comments &#187;
tr: Henüz yorum yok

en: 1 Comment &#187;
tr: 1 yorum var

en: % Comments &#187;
tr: % yorum var

en: Sorry, but you are looking for something that is not here
tr: Aradığınız sayfa burada bulunamıyor

en: Not found
tr: Bulunamadı

en: Error 404
tr: Hata 404

en: Last works
tr: Son Çalışmalar

en: Last news
tr: Son Haberler

en: Author
tr: Yazar

en: Informations
tr: Bilgiler

en: Actions
tr: Olaylar

en: Date
tr: Tarih

en: Comments rss
tr: RSS Yorumlar

en: Leave a comment
tr: Yorum gönder

en: Logout
tr: Çıkış

en: Logged in as
tr: Giriş Yapıldı

en: You must be
tr: Olmalısınız

en: logged in
tr: giriş yapıldı

en: to post a comment
tr: yorum gönder

en: Your comment is awaiting moderation
tr: Yorumunuz onay bekliyor

en: This post is password protected. Enter the password to view comments
tr: Bu mesaj şifre korumalıdır. Mesajı görebilmek için lütfen şifreyi giriniz

en: Mail
tr: E-Mail

en: Name
tr: İsim

en: Website
tr: Web Sitesi

en: (required)
tr: (gerekli)

en: (will not be published)
tr: (yayınlanmayacak)

en: No responses
tr: Yanıt yok

en: One response
tr: 1 yanıt var

en: % responses
tr: % yanıt var

en: to
tr: kime

en: Last modified
tr: Son Düzeltme

en: You can use these tags
tr: Bu kodları kullanabilirsiniz

en: Submit comment
tr: Yorumu Gönder

en: Submit
tr: Gönder

en: Rss feeds from
tr: RSS Besleme Yeri

en: Read the rest of this entry &raquo;
tr: Bu mesajı okuyun

en: comments
tr: yorumlar
