Freshy Theme for WordPress - en to nl translation catalogue (42 entries)

en: Search
nl: Zoeken

en: Archive
nl: Archief

en: Categories
nl: Categorieën

en: Recent posts
nl: Recente posts

en: Recent comments
nl: Recente replies

en: Random image
nl: Random plaatje

en: Comments
nl: Replies

en: No Comments &#187;
nl: Geen replies &#187;

en: 1 Comment &#187;
nl: 1 reply &#187;

en: % Comments &#187;
nl: % Replies &#187;

en: Sorry, but you are looking for something that is not here
nl: Sorry, maar wat je zoekt kan niet gevonden worden

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Last works
nl: Laatste posts

en: Last news
nl: Laatste nieuws

en: Author
nl: Schrijver

en: Informations
nl: Informatie

en: Actions
nl: Acties

en: Date
nl: Datum

en: Comments rss
nl: RSS replies

en: Leave a comment
nl: Schrijf een reply

en: Logout
nl: Afmelden

en: Logged in as
nl: Aangemeld als

en: You must be
nl: Je moet

en: logged in
nl: ingelogd zijn

en: to post a comment
nl: om een reply te posten

en: Your comment is awaiting moderation
nl: Je reply is in afwachting om gekeurd te worden

en: This post is password protected. Enter the password to view comments
nl: Deze post is met een wachtwoord beschermd. Voer het wachtwoord in om de replies te lezen

en: Mail
nl: E-mail

en: Name
nl: Naam

en: (required)
nl: (verplicht)

en: (will not be published)
nl: (wordt niet gepubliceerd)

en: No responses
nl: Geen antwoord

en: One response
nl: 1 Antwoord

en: % responses
nl: % Antwoorden

en: to
nl: op

en: Last modified
nl: Laatst gewijzigd

en: You can use these tags
nl: Je kunt deze tags gebruiken

en: Submit comment
nl: Reply versturen

en: Submit
nl: Versturen

en: Rss feeds from
nl: RSS Feeds van

en: Read the rest of this entry &raquo;
nl: Lees de rest van deze post &raquo;

en: comments
nl: replies
