Freshy Theme for WordPress - en to it translation catalogue (46 entries)

en: Navigation
it: Menu

en: Search
it: Ricerca

en: Archive
it: Archivio

en: Categories
it: Categorie

en: Links
it: Collegamenti

en: Recent posts
it: Ultimi Post

en: Recent comments
it: Commenti Recenti

en: Home
it: Inizio

en: Random image
it: Immagine Casuale

en: No Comments &#187;
it: Nessun Commento &#187;

en: 1 Comment &#187;
it: 1 Commento &#187;

en: % Comments &#187;
it: % Commenti &#187;

en: Sorry, but you are looking for something that is not here
it: Spiacente, stai cercando qualcosa che non si trova qui

en: Not found
it: Non trovato

en: Error 404
it: Errore 404

en: Last works
it: Ultimi lavori

en: Last news
it: Ultime notizie

en: Author
it: Autore

en: Informations
it: Informazioni

en: Actions
it: Azioni

en: Date
it: Data

en: Comments rss
it: Commenti RSS

en: Leave a comment
it: Lascia un commento

en: Logout
it: Scollegati

en: Logged in as
it: Loggato come

en: You must be
it: Devi essere

en: logged in
it: Loggato

en: to post a comment
it: Per postare un commento

en: Your comment is awaiting moderation
it: Il tuo commento è in attesa di essere moderato

en: This post is password protected. Enter the password to view comments
it: Questo post è protetto da password. Inserisci la password per visualizzare i commenti

en: Mail
it: E-mail

en: Name
it: Nome

en: Website
it: Sito web

en: (required)
it: (richiesto)

en: (will not be published)
it: (non sarà pubblicato)

en: No responses
it: senza risposta

en: One response
it: Una risposta

en: % responses
it: % risposte

en: to
it: a

en: Last modified
it: Ultima modifica

en: You can use these tags
it: Puoi usare questi tag

en: Submit comment
it: Invia un commento

en: Submit
it: Invia

en: Rss feeds from
it: Rss feed da

en: Read the rest of this entry &raquo;
it: Leggi il resto dell'articolo &raquo;

en: comments
it: commenti
