Freshy Theme for WordPress - en to hu translation catalogue (45 entries)

en: Search
hu: Keresés

en: Archive
hu: Archivum

en: Categories
hu: Kategóriák

en: Links
hu: Linkek

en: Recent posts
hu: Utolsó bejegyzések

en: Recent comments
hu: Utolsó hozzászólások

en: Random image
hu: Véletlen kép

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: No Comments &#187;
hu: Nincs hozzászólás &#187;

en: 1 Comment &#187;
hu: 1 Hozzászólás &#187;

en: % Comments &#187;
hu: % Hozzászólás &#187;

en: Sorry, but you are looking for something that is not here
hu: Bocsi, de olyasmit keresel, ami nincs itt.

en: Not found
hu: Nem találom

en: Error 404
hu: 404 es hiba

en: Last works
hu: Friss munkák

en: Last news
hu: Friss hírek

en: Author
hu: Szerző

en: Informations
hu: Információk

en: Actions
hu: Lehetőségek

en: Date
hu: Dátum

en: Comments rss
hu: RSS hozzászólások

en: Leave a comment
hu: Szólj hozzá

en: Logout
hu: Kijelentkezés

en: Logged in as
hu: Bejelentkezve, mint

en: You must be
hu: Neked kell

en: logged in
hu: Bejelentkezve

en: to post a comment
hu: hozzászólok

en: Your comment is awaiting moderation
hu: Hozzászólásod moderációra vár

en: This post is password protected. Enter the password to view comments
hu: Jelszóval védett bejegyzés. Írd be a jelszót, ha látni akarod

en: Mail
hu: E-Mail

en: Name
hu: Név

en: Website
hu: Weboldal

en: (required)
hu: (szükséges)

en: (will not be published)
hu: (nem publikus)

en: No responses
hu: Nincsennek válaszok

en: One response
hu: 1 válasz

en: % responses
hu: % válasz

en: to
hu: neki

en: Last modified
hu: Utoljára módosított

en: You can use these tags
hu: Ezeket a TAG-eket használhatod

en: Submit comment
hu: Hozzászólok

en: Submit
hu: Feliratkozom

en: Rss feeds from
hu: RSS Feedek tőle

en: Read the rest of this entry &raquo;
hu: Olvasd el ezt a bejegyzést &raquo;

en: comments
hu: hozzászólások
