Freshy Theme for WordPress - en to es translation catalogue (45 entries)

en: Navigation
es: Menu

en: Search
es: Buscar

en: Archive
es: Archivos

en: Categories
es: Categorias

en: Links
es: Vínculos

en: Recent posts
es: Ultimos Post

en: Recent comments
es: Ultimos Comentarios

en: Home
es: Inicio

en: Random image
es: Imagen al Azar

en: No Comments &#187;
es: Sin Comentarios &#187;

en: 1 Comment &#187;
es: 1 Comentario &#187;

en: % Comments &#187;
es: % Comentarios &#187;

en: Sorry, but you are looking for something that is not here
es: Disculpe, No se encontro nada aqui

en: Not found
es: No Encontrado

en: Last works
es: Ultimos trabajos

en: Last news
es: Ultimas noticias

en: Author
es: Autor

en: Informations
es: Informacion

en: Actions
es: Acciones

en: Date
es: Fecha

en: Comments rss
es: Comentarios RSS

en: Leave a comment
es: Deje un comentario

en: Logout
es: Salir

en: Logged in as
es: Registrado como

en: You must be
es: Usted debe ser

en: logged in
es: Ingresado

en: to post a comment
es: para ingresar un comentario

en: Your comment is awaiting moderation
es: su comentario esta siendo analizado

en: This post is password protected. Enter the password to view comments
es: Este post esta bajo protección, ingrese su clave

en: Mail
es: E-mail

en: Name
es: Nombre

en: Website
es: URL

en: (required)
es: (requerido)

en: (will not be published)
es: (no sera publicado)

en: No responses
es: sin respuestas

en: One response
es: Una respuesta

en: % responses
es: % respuestas

en: to
es: a

en: Last modified
es: Ultima modificación

en: You can use these tags
es: usted puede usar estos tags

en: Submit comment
es: Envie su comentario

en: Submit
es: Enviar

en: Rss feeds from
es: Rss feed de

en: Read the rest of this entry &raquo;
es: Lea el resto &raquo;

en: comments
es: comentarios
