Freshy Theme for WordPress - en to da translation catalogue (45 entries)

en: Search
da: Søg

en: Archive
da: Arkiv

en: Categories
da: Kategorier

en: Recent posts
da: Nyeste indlæg

en: Recent comments
da: Nyeste kommentarer

en: Home
da: Hjem

en: Random image
da: Tilfældigt billede

en: Comments
da: kommentarer

en: No Comments &#187;
da: Ingen Kommentar &#187;

en: 1 Comment &#187;
da: 1 Kommentar &#187;

en: % Comments &#187;
da: % Kommentarer &#187;

en: Sorry, but you are looking for something that is not here
da: Desvære, men du søger efter noget som ikke findes her

en: Not found
da: Ikke fundet

en: Error 404
da: Fejl 404

en: Last works
da: Aktuelle Arbejder

en: Last news
da: Aktuelle Nyheder

en: Author
da: Skribent

en: Informations
da: Informationer

en: Actions
da: Handlinger

en: Date
da: Dato

en: Comments rss
da: RSS Kommentarer

en: Leave a comment
da: Efterlad en kommentar

en: Logout
da: Log ud

en: Logged in as
da: Logget ind som

en: You must be
da: Du skal være

en: logged in
da: logget ind

en: to post a comment
da: for at skrive en kommentar

en: Your comment is awaiting moderation
da: Din kommentar afventer moderation

en: This post is password protected. Enter the password to view comments
da: Dette indlæg er password beskyttet. Skriv kodeordet for at se kommentarer

en: Mail
da: E-Mail

en: Name
da: Navn

en: Website
da: Webside

en: (required)
da: (påkrævet)

en: (will not be published)
da: (vil ikke blive offentliggjort)

en: No responses
da: Ingen svar

en: One response
da: 1 svar

en: % responses
da: % Svar

en: to
da: til

en: Last modified
da: Sidst modificeret

en: You can use these tags
da: Du kan bruge disse tags

en: Submit comment
da: Indsend kommentar

en: Submit
da: Indsend

en: Rss feeds from
da: RSS Feeds fra

en: Read the rest of this entry &raquo;
da: Læs resten af dette indlæg &raquo;

en: comments
da: Kommentarer
