Freshy Theme for WordPress - en to ca translation catalogue (43 entries)

en: Navigation
ca: Menú

en: Search
ca: Cercar

en: Archive
ca: Arxius

en: Links
ca: Enllaços

en: Recent posts
ca: Darrers post

en: Recent comments
ca: Darrers comentaris

en: Home
ca: Inici

en: Random image
ca: Imatge a l'Atzar

en: No Comments &#187;
ca: Sense Comentaris &#187;

en: 1 Comment &#187;
ca: 1 Comentari &#187;

en: % Comments &#187;
ca: % Comentaris &#187;

en: Sorry, but you are looking for something that is not here
ca: Perdona, però estàs buscant alguna cosa que no hi és aquí.

en: Not found
ca: No Trobat

en: Last works
ca: Darrers Treballs

en: Last news
ca: Darreres Notícies

en: Author
ca: Autor

en: Informations
ca: Informació

en: Actions
ca: Accions

en: Date
ca: Data

en: Comments rss
ca: Comentaris RSS

en: Leave a comment
ca: Deixa un comentari

en: Logout
ca: Sortir

en: Logged in as
ca: Registrat com

en: You must be
ca: Tú deus ser

en: logged in
ca: enregistrat

en: to post a comment
ca: per afegir un comentari

en: Your comment is awaiting moderation
ca: El teu comentari està pendent de moderació

en: This post is password protected. Enter the password to view comments
ca: Aquest post està sota protecció. Escriu la contrassenya per veure els comentaris

en: Mail
ca: Email

en: Name
ca: Nom

en: (required)
ca: (necessari)

en: (will not be published)
ca: (no es mostrarà)

en: No responses
ca: sense respostes

en: One response
ca: Una resposta

en: % responses
ca: % respostes

en: to
ca: a

en: Last modified
ca: Darrera modificació

en: You can use these tags
ca: Pots fer servir aquests tags

en: Submit comment
ca: Envia el comentari

en: Submit
ca: Enviar

en: Rss feeds from
ca: Rss feed de

en: Read the rest of this entry &raquo;
ca: Continua llegint &raquo;

en: comments
ca: comentaris
